0 produktów | 0 PLN brutto

Nano Corrector efekt liftingujący 3g/7ml

stanowi skuteczną alternatywę dla liftingu operacyjnego twarzy i preparatów iniekcyjnych.

KOD PRODUKTU:12201|SERIA:  nie podano

CENA: 211,00 PLN brutto

OPIS

TianDe  NANO CORRECTOR EFEKT LIFTINGU 3g/7ml - Kompleks nasyca skórę kolagenem, aktywizuje syntezę własnych włókien kolagenowych, odbudowuje sprężystość skóry i wyraźny owal twarzy.Kompleks skutecznie powstrzymuje procesy starzenia się skóry. Polecany do każdego rodzaju skóry dla osób w wieku powyżej 35 lat. Kompleks obejmuje dwa składniki: mezokoktajl odbudowujący i kolagen mikrokapsułkowany.  

Mezokoktajl - składa się z unikalnej kombinacji beta-glukana, glukazaminy, peptydów kolagenu i kwasu hialuronowego , która uruchamia w tkankach reakcję odpornościową i naturalne procesy regeneracji uszkodzonych komórek, przyspiesza także rozwój młodych komórek naskórka. Aktywizuje syntezę włókien kolagenowych i elastyny, aktywnie nawilża i odżywia skórę, odbudowuje strukturę młodej skóry.

Mikrokapsułki - kolagen mikrokapsułkowany uruchamia proces odnowy komórek od wewnątrz, wzmaga syntezę białka w komórkach i rozwój struktury kolagenowej w tkankach, skutecznie wypełnia zmarszczki i naciąga skórę. Dzięki unikalnej technologii mikrokapsułkowania kolagen jest w całości wchłaniany przez komórki skóry, wyłączając utratę i utlenienie substancji aktywnej.

 Uwaga : W czasie stosowania Nano Corrector lifting-efekt należy powstrzymać się od stosowania peelingów.

 

Uwaga: Używanie tego serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności
x